Facebook
Jaunumi
VISIONEX eye drops
03 Janvāris 2018

Mitrinošie acu pilieni nomierina acis un plakstiņus, samazinot kairinājumu, asarošanu, nogurumu un jutīgumu pret vides faktoriem. Sastāvā ir augu valsts produkti – žibulītis, ehināceja, kohleārija un pilokarpīns. Acu pilieni paredzēti svaigumam un jutīgu acu aizsardzībai.

Tie ir piemēroti kontaktlēcu valkātājiem. Lai uzlabotu darbību, pirms kontaktlēcu ievietošanas jāgaida vismaz 2 minūtes ...

pēc pilienu lietošanas.

 

Lietošana: Uzklāt 1-2 pilienus 3 reizes dienā katrai acij. Flakons ieteicams vienreizējai lietošanai. 24 stundu laikā pēc flakona atvēršanas, izmetiet to.

+
Vairāk
Plāksteri FAMILY
03 Janvāris 2018

Komplektā ietilpst plāksteri uz auduma pamata, tie ir elastīgi un ādas krāsā, dažādos izmēros (mazāki un lielāki). Tāpat ir arī bērnu plāksteri, kas ir ūdensizturīgi ar Tattoo efektu, droši var peldēties, iet dušā un vannā un nebaidīties, ka tie atlips. Tie ir gaisa caurlaidīgi, lai ādai būtu iespēja elpot un ...

brūcei sadzīt. Kā arī tie ir caurspīdīgi un atgādina tetovējumu.

 

Lietošana: Notīrīt un dezinficēt bojājuma vietu. Noņemt aizsargpapīru no plākstera. Lietot uz sausas ādas. Uzlikt plāķsteri uz ādas bojāuma vietas un piespiest.

 

+
Vairāk
ENTERZA 250
03 Novembris 2018

JONAX®

Enterza 250

SACCHAROMYCES BOULARDII

10 kapsulas / 20 kapsulas

 

Uztura bagātinātājs ar rauga sēnītēm

 

Satur: 1 kapsulā 2 kapsulās
Saccharomyces boulardii (2 x 1010 kvv*/g) 250 mg 500 ...
mg

kvv* – dzīvotspējīgu mikroorganismu koloniju veidojošās vienības

 

Sastāvdaļas: rauga sēnītes Saccharomyces boulardii; nesējviela – kukurūzas ciete; kapsulas apvalks – želatīns, krāsviela – titāna dioksīds

Lietošana: pa 1-2 kapsulām dienā, uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma. Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietojiet, ja jums ir alerģija pret kādu produkta sastāvdaļu. Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā, 25oC temperatūrā, sausā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
Ambroxol Jonax 30 mg tabletes
03 Novembris 2018

Ambroxol Jonax 30 mg tabletes

Ambroxoli hydrochloridum

 

Saīsināta lietošanas instrukcija

Ambroxol Jonax 30 mg tabletes (kas lietošanas instrukcijā sauktas par Ambroxol Jonax) satur aktīvo vielu ambroksola hidrohlorīdu. Šīs zāles pieder zāļu grupai, ko sauc par „mukolītiskiem līdzekļiem”. Tās iedarbojas šķidrinot krēpas, kā rezultātā ir vieglāk atklepot gļotas.

 

Ambroxol ...

Jonax lieto, lai atvieglotu krēpu izdalīšanos akūtu un hronisku bronho-pulmonāru slimību (akūts un hronisks bronhīts, bronhektāzes, traheīts, laringīts, faringīts, sinusīts, rinīts, pneimonija, bronhiālā astma ar apgrūtinātu krēpu izdalīšanos) gadījumā, ko pavada bronhu sekrēcijas traucējumi (palielināts krēpu daudzums un viskozitāte) un samazināta atkrēpošanās.

Ja pēc 5 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

 

Cik daudz jālieto.

Pieaugušie (arī gados vecāki pacienti)

Pirmo 2 – 3 dienu laikā pieaugušajiem jālieto 30 mg (1 tablete) 3 reizes dienā un pēc tam 30 mg (1 tablete) divas reizes dienā. Tabletes jālieto ēdienreižu laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem, šīs zāles nedrīkst lietot. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jālieto tādas pašas devas kā pieaugušajiem.

+
Vairāk

Bezrecepšu zāles. Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju un konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

FOSFOLIPEX 300
03 Oktobris 2018

JONAX®

FOSFOLIPEX 300

30 kapsulas

Uztura bagātinātājs

 

 Sastāvā ir sojas pupiņu fosfolipīdu ekstrakts, kurā ir fosfolipīdi, fosfatidilholīns un holīns.

Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu vielmaiņu un palīdz uzturēt normālu aknu darbību.

 

Satur: 1 ...
kapsulā
2 kapsulās
sojas pupiņu fosfolipīdi 300 mg 600 mg

 

Lietošana: pieaugušajiem 2 kapsulas dienā, ēdienreizes laikā, uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
FOLSKĀBE 400
03 Oktobris 2018

JONAX®

FOLSKĀBE 400

30 tabletes

Uztura bagātinātājs

 

  • Plānojot grūtniecību
  • Grūtniecības laikā
  • Bērna zīdīšanas laikā

 

Folskābe veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, normālu aminoskābes sintēzi un asinsradi, palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu; palīdz nodrošināt normālu homocisteīna ...

vielmaiņu; veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz mazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu imūnsistēmas darbību.

 

Saturs: 1 tabletē % no NRV*
Folijskābe 400 μg 200 %

*Uzturvielu atsauces vērtība

 

Lietošana: pa 1 tabletei dienā vai pēc ārsta norādījuma, uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
D3 MAX BEZ GARŠAS
03 Oktobris 2018

JONAX®

D3 MAX BEZ GARŠAS

10 ml

Uztura bagātinātājs

 

D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, kaulu un zobu veselību, muskuļu darbību, veicina normālu imūnsistēmas darbību un ir nepieciešams šūnu dalīšanās ...

procesam.

 

Sastāvdaļas 1 pilienā (0,03 ml): MCT (vidēja garuma ķēžu triglicerīdi) eļļa (izgatavota no 100% kokosriekstu eļļas), D3 vitamīns (holekalciferols) 25 µg (1000 SV*) (500% no NRV**)

* Starptautiskās vienības

** Uzturvielu atsauces vērtība

 

Lietošana: bērniem un pieaugušajiem lietot 1 pilienu dienā, vēlams kopā ar uzturu. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
Medicīniskais termometrs bez dzīvsudraba
03 Augusts 2018

Termometrs satur metālu maisījumu (gallijs, indijs un alva), kas ir absolūti nekaitīgs, gadījumā, ja termometrs nejauši saplīst. Ierīci var lietot orāli, rektāli vai aksilāri (padusē). Aptuvenais temperatūras mērīšanas ilgums ir 5-10 minūtes.

 

Svarīgi: lai nokratītu termometru, izmantojiet futrāli, kas paredzēts speciāli nokratīšanai.

Bērnu plāksteri TATTOO ūdensizturīgi
03 Augusts 2018

Plāksteri ir ūdensizturīgi, droši var peldēties, iet dušā un vannā un nebaidīties, ka tie atlips. Tie ir gaisa caurlaidīgi, lai ādai būtu iespēja elpot un brūcei sadzīt. Kā arī tie ir caurspīdīgi un atgādina tetovējumu. Tiek izcelts krāsainais zīmējums – zivtiņas un citi jūras iemītnieki – kas bērnam liks aizmirst ...

par pušumu.

Iepakojumā ir divi dažādi plāksteru izmēri – 6 gab. mazāki un 4 gab. lielāki.

 

Lietošana: notīrīt un nodezinficēt ievainojuma vietu. Noņemt no plākstera aizsargpapīru. Uzlikt plāksteri uz ādas bojājuma vietas un piespiest. Uzlīmēt uz sausas ādas.

+
Vairāk
Rhinonex Isotonic Monodevas
03 Augusts 2018

Rhinonex Isotonic ir sterils nātrija hlorīda 0.9% šķīdums jeb fizioloģiskais šķīdums.

 

Darbības mehānisma rezultātā, tiek sekmēta gļotādu sekrēta kustība, atvieglojot elpošanu, mazinot izdalījumu viskozitāti un elastību; absorbē ūdeni no gļotādas un zemgļotādas, mazinot elpceļu sieniņu tūsku; veicina atkrēpošanu, kas sekmē gļotu izvadīšanu no bronhieim un mazina elpceļu nosprostojumu.

 

...

Rhinonex monodevas lieto:

  • inhalācijām nebulaizeros
  • pilināšanai acīs (var lietot ar kontaktlēcām)
  • deguna skalošanai iesnu mazināšanai

 

Paredzēts lietošanai visai ģimenei. Vienu ampulu nedrīkst lietot gan acīm, gan deguna skalošanai. Bez konservantiem, tāpēc jāizlieto nekavējoties.

Rhinonex Isotonic Monodevas ir medicīniska ierīce.

+
Vairāk
Rhinonex Isotonic
03 Aprīlis 2018

Rhinonex Isotonic jūras ūdens.

 

Deguna aerosols satur jūras ūdeni, kas iegūts no Atlantijas okeana dzīlēm. Tas ir 100% izotonisks jūras ūdens šķīdums. Zināms, ka jūras ūdens ir bagāts ar minerālvielām un mikroelementiem ar labvēlīgu iedarbību, piemēram, jodu, varu, dzelzi, cinku un manganu. Rhinonex Isotonix drīkst lietot pieaugušie, bērni un ...

zīdaiņi jau no 1 mēneša vecuma. Vienā pudelītē ir 200 devas.

 

Deguna aerosolu lieto:

  • ikdienas deguna higiēnai;
  • sausas deguna gļotādas mitrināšanai;
  • deguna gļotādas nomierināšanai infekcijas kairinājuma un alerģijas gadījumā.

 

Rhinonex Isotonic ir medicīniska ierīce.

 

Lietošana: Zīdaiņiem no 1 mēneša vecuma un bērniem 1 līdz 2 devas katā nāsī 2 līdz 3 reizes dienā; pieaugušajiem 1 līdz 3 devas 2 līdz 3 reizes dienā.

+
Vairāk
Sildošs un atvēsinošs ķermeņa gels
03 Aprīlis 2018

Gels masēšanas laikā rada nomierinošu un vēsinošu sajūtu, kas vēlāk pāriet viegli sildošā un atslābinošā. Efektu dod gela sastāvā esošo ēterisko eļļu kombinācija. Gelu paredzēts uzklāt uz ādas locītavu un muskuļu apvidū. Produkta sastāvā ir ziemcietes, piparmētras, priežu, bergamotes, rūgtā apelsīna, rozmarīna un lavandas eļļas.

 

Atvēsinošais un sildošais ķermeņa ...

gels ir kosmētisks līdzeklis.

 

Lietošana: uzklāt plānā slānī un ierīvēt. Nelietot bērniem.

+
Vairāk
GLUCOSAMINE + CHONDROITIN
03 Marts 2018

Elite®

Glucosamine + Chondroitin ar citronu garšu

20 PUTOJOŠĀS TABLETES

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS ar saldinātāju

 

Glikozamīna sulfāts un hondroitīna sulfāts ir locītavu skrimšļa pamatkomponenti, skrimšļu un saišu struktūras analogi. Glikozamīns ir svarīga sastāvdaļa locītavu skrimšļu struktūrā, kas cilvēka organismā sintezējas dabiskā ceļā, ...

bet organismam novecojot, tas netiek pietiekoši sintezēts. Cilvēkam glikozamīns ir atrodams visos audos, bet augstā koncentrācijā tas sastopams locītavu skrimšļos.

 

LIETOŠANA: pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā, izšķīdinot 250 ml ūdens.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt oriģināliepakojumā, vēsā, sausā, bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

 

SASTĀVDAĻAS: skābuma regulētāji: citronskābe, nātrija hidrogēnkarbonāts; glikozamīna sulfāta kālija hlorīds (no zivīm); hondroitīna sulfāta nātrija sāls; apjoma palielinātājs: inulīns; pretsalipes viela: trikalcija fosfāts; dabīgs citrona aromatizētājs; saldinātājs: aspartāms.

Satur fenilalanīna avotu.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
FARINGONEX AR ISLANDES ĶĒRPI
03 Marts 2018

Islandes sūna jeb ķērpis jau sen tiek lietots farmācijā pret klepu un kakla kairinajumu. Ķērpji ir bagāti ar mikro un makroelementiem. Savas ārstnieciskās īpašības tas iegūst, uzņemot barības vielas no apkārtējās vides. Islandes ķērpim piemīt arī antibakteriālas īpašības.

 

Faringonex ar Islandes ķērpi sastāvā ir Islandes ķērpis, kurš pārklāj mutes ...

dobuma un rīkles gļotādu ar aizsargkārtiņu, tādējādi mitrinot un aizsargājot no tālākiem bojājumiem.

 

Pastilas atvieglo aizsmakumu un palīdz pie balss saišu pārslodzes. Islandes ķērpis samazina dedzinošu un kairinošu sajūtu kaklā, kā arī nomierinās kakla gļotādas kairinājumu, kas radies deguna iekaisuma vai alerģijas gadījumā.

 

Pastilām ir patīkama upeņu garša un tās nesatur cukuru.

Medicīniska ierīce.

 

Lietošana: var lietot bērni no 4 gadu vecuma. Lēnām jānosūkā 2 pastilas vairākas reizes dienā. Pastilas nevajag norīt, bet ļaut lēnām izkust mutē.

+
Vairāk
HERBA FARINGONEX
03 Marts 2018

JONAX®

HERBA Faringonex

 

elpceļiem un imunitātes stiprināšanai

ar 20 augu ekstraktu

ar C un B6 vitamīniem un cinku

ar aveņu garšu

24 SŪKĀJAMĀS tabletes

 

Uztura bagātinātājs ar aveņu garšu

 

Sūkājamās tabletes ...

elpceļiem un imunitātes stiprināšanai. Kumelīte, piparmētra, salvija, alteja un mārsils labvēlīgi un nomierinoši iedarbojas uz kaklu, rīkli, balssaitēm. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un normālu nervu sistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Cinks un B6 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.

 

Sastāvdaļas: cukurs, glikozes sīrups, skābuma regulētājs: citronskābe, L-askorbīnskābe (C vitamīns), aveņu sulas pulveris, cinka glikonāts (cinks), kumelītes ziedu ekstrakts, dabīgs aveņu aromatizētājs, piparmētras lapu ekstrakts, dabīgs upeņu aromatizētājs, propolisa ekstrakts, salvijas ekstrakts, rutīns, altejas ekstrakts, 20 augu ekstrakts (lakricas saknes, ceļtekas lapas, avenes lapas, piparmētras lapas, kumelītes ziedi, eikalipta lapas, fenheļa augļi, plūškoka ziedi, Islandes ķērpja lapoņi, mežrozītes augļi, liepziedi, ārstniecības lakača ziedi, vilkābeles ziedi, kliņģerītes ziedi, salvijas lapas, pelašķu ziedi, gaiļbiksītes ziedi, anīsa augļi, citronmētras lapas, deviņvīru spēka ziedi), mārsila lakstu ekstrakts, dabīgā krāsviela – sarkanās bietes saknes sulas pulveris, piridoksīna hidrohlorīds (B6 vitamīns).

 

Lietošana: pieaugušajiem 1 līdz 4 tabletes dienā. Ļaut tabletei izkust mutē. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietojiet, ja jums ir alerģija pret kādu produkta sastāvdaļu.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
Faringonex chups
03 Marts 2018

JONAX®

Faringonex chups

LEDENES AR INGVERU un C VITAMĪNU

 

6 LEDENES UZ KOCIŅA

Uztura bagātinātājs

 

Ledenes satur ingveru un C vitamīnu. Ingvers stiprina organisma aizsargspējas un tonizē. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Faringonex ...

Chups ledenes ir ar patīkamu ķiršu garšu, un nav jūtams ingvera asums.

 

Sastāvdaļas 1 ledenē/2 ledenēs: cukurs, glikozes sīrups, skābuma regulētājs citronskābe, stabilizētājs nātrija citrāts, ingvera (Zingiber officinale) sakneņu ekstrakts – 35 mg/70 mg, dabīgs ķiršu aromatizētājs, krāsviela – sarkanās bietes saknes sulas pulveris, C vitamīns (L-askorbīnskābe) – 20 mg (25% no NRV*)/50 mg (50% no NRV).

Nesatur konservantus un mākslīgās krāsvielas.

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

 

Lietošana: bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam 1 ledene dienā, pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem 2 ledenes dienā.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietojiet, ja jums ir alerģija pret kādu produkta sastāvdaļu. Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā, istabas temperatūrā, sausā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
ENERGY
03 Februāris 2018

ELITE® ENERGY

20 PUTOJOŠĀS TABLETES

Ar apelsīnu garšu

 

Satur kofeīnu. Nav ieteicams bērniem un grūtniecēm (1 tablete satur 70 mg kofeīna).

Nelielās devās kofeīns dod ...

tonizējošu efektu, uzlabojas garīgās un fiziskās darba spējas. Apmēram 200-400 mg dienas laikā parasti dod mums interesējošo, tonizējošo efektu.

Taurīns – dabiskas aminoskābes, ko arī organisms ražo pats. Taurīns palīdz regulēt normālu sirdsdarbību un muskuļu kontrakcijas. Taurīns palīdz organismam tikt galā ar paaugstinātu slodzi un liela stresa brīžos. Normāla dienas deva ir ne vairāk kā 500 miligrami. 

 

Elite Energy sastāvdaļas palīdzēs nodrošināt papildus enerģiju brīžos, kad organisms ir izsīcis. 

Pantotēnskābe, B6 un B12 vitamīni palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Niacīns, pantotēnskābe, B6 un B12 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

 

Satur: 1 tabletē
taurīns 200 mg
kofeīns 70 mg
inozitols 20 mg
niacīns 6 mg NE (38 % NRV*)
pantotēnskābe 2 mg (33 % NRV*)
B6 vitamīns 0,6 mg (43 % NRV*)
B12 vitamīns 0,375 µg (15 % NRV*)

* Uzturvielu atsauces vērtība

 

LIETOŠANA: pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā, izšķīdinot 200 ml ūdens.

Produkts var saturēt laktozi (no piena).

 

SASTĀVDAĻAS: skābuma regulētāji: citronskābe, nātrija karbonāts; apjoma palielinātājs sorbīts; glikoze; taurīns; aromatizētājs; pretsalipes vielas: polivinilpirolidons, polietilēnglikols; kofeīns; saldinātāji: aspartāms, saharīns; inozitols; krāsvielas: amonija sulfīta karamele, riboflavīns; nikotīnamīds (niacīns); kalcija D-pantotenāts (pantotēnskābe); piridoksīna hidrohlorīds (B6 vit.); ciānkobalamīns (B12 vit.)

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt oriģināliepakojumā, istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Satur fenilalanīna avotu.

+
Vairāk
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Piekrītu Lasīt vairāk