Facebook
Медиа
Sagatavojies vasaras Saulgriežu svētkiem ar JONNEX-FARMA
16 Июнь 2020

Извините, этот текст доступен только на “Латышский”.

Piedāvājam ieskatīties Līgo aptieciņā, kurā atradīsi tādus produktus, kā:

Aktivētā ogle kapsulas —  palīdz samazināt pārmērīgu vēdera uzpūšanos pēc ēšanas.

Diosmektīts — paredzēts akūtas un hroniskas caurejas un sāpju simptomu, kas saistīti ar kuņģa un zarnu trakta traucējumiem, ārstēšanai.

Enterza 250 — sastāvā ir rauga sēnīte Saccharomyces boulardii. Vienā kapsulā ir 250mg koloniju vienības.

Pēc svētkiem atjaunoties palīdzēs:

Elite Energy putojošās tabletes – B6 un B12 vitamīni palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Niacīns, pantotēnskābe, B6 un B12 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Satur kofeīnu.

Fosfolipex 300 — sastāvā ir sojas pupiņu fosfolipīdu ekstrakts, kurā ir gan fosfolipīdi, gan fosfatidilholīns, gan holīns. Zināms, ka holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu vielmaiņu un palīdz uzturēt normālu aknu darbību.

Kardio Kālijs 300 mg + Magnijs 350 mg — pulveris dzerama šķīduma pagatavošanai. Magnijs un kālijs veicina normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina elektrolītu līdzsvaru, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

 

Drošiem svētkiem, neaizmirsti dezinficēt rokas!

Jonax Gels rokām ar alveju — parūpējies par savām rokām pēc dezinfekcijas līdzekļu lietošanas izmantojot roku gelu ar alveju. Gels paredzēts ātrai roku kopšanai un rūpīgai tīrīšanai. Alveja palīdz mīkstināt, nomierināt un mitrināt ādu. E vitamīns palīdz novērst ādas novecošanos, īpašs aktīvais komplekss regulē un stabilizē ādas aizsargājošo slāni.

 

Jūnijā e-menessaptieka.lv Līgo aptieciņas produktiem īpašas atlaides!

Обратно
Этот сайт использует файлы cookie для улучшения пользовательского интерфейса и оптимизации его производительности. Продолжение использования этот сайт, вы соглашаетесь использовать файлы cookie. Я понимаю Узнать больше